83% Response rate
Pioneers in the industry, we offer ss 316 centrifuge machine from India.
₹ 225000 / Piece Get Latest Price
| Type | Top discharge |
| Capacity | 100 kg |
| Motor Power | 10 HP |
| Material | Stainless Steel |
| Bowl Speed | 1400 rpm |
| Automation Grade | Manual |
| Phase | Three Phase |
| Power Supply | 440 V |
Firoz Khan (CEO)
Zaid Steel
507, SRA Buldg No A-9, Type III, G M Link Road, Chembur Govandi West, Mumbai - 400071, Maharashtra, India
